O nas

Nasz serwis internetowy pozwoli Państwu zapoznać się z sylwetką naszej firmy oraz profilem działalności jaką wykonujemy. Sprawna organizacja, wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz profesjonalne zaplecze sprzętowe gwarantuje, że powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, sprawnie, fachowo i terminowo.

W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalizm działania wynikający z doświadczenia nabytego podczas wielu realizacji.

Przedsiębiorstwo EMBET, to firma działająca na polskim rynku od kilkunastu lat. Oferujemy Państwu usługi w zakresie doradztwa i kosztorysu dotyczącego posadzek wykonywanych metodą uprzemysłowioną  dedykowanych dla budownictwa przemysłowego, posadzek maszynowych lub anhydrytowych dla budownictwa mieszkaniowego, tynków wewnętrznych i zewnętrznych maszynowych cementowo-wapiennych.

Doświadczenie i sprawność kadry pracowniczej pozwala na podejmowanie najbardziej skomplikowanych zleceń, wymagających firm wykonawczych, deweloperskich, a także klientów indywidualnych. Częsta współpraca z wyżej wymienionymi świadczy o najwyższej jakości i należytej rzetelności podczas wykonywania zleconych prac.

Zakres usług świadczonych przez naszą firmę usprawnia bogate zaplecze sprzętowe które czyni naszą firmę jedną z niewielu o tak dużych możliwościach.

W zakresie profesji przedsiębiorstwa oprócz wykonywania posadzek betonowych oraz tynków, jest także działalność deweloperska polegająca na budowie domów w zabudowie bliźniaczej lub wolnostojącej.

Zapraszamy do współpracy
ZARZĄD FIRMY